Dodržujeme kompletní materiálové řešení skladeb a tlouštěk tepelných izolací,které splňují požadavky norem a předpisů.Pro volbu vhodného kotevního systému je nutné provedení výtažných zkoušek.
Hydroizolace plochých střech na průmyslových objektech se řídí parametry dle prostředí,lokalitě atd..Dále se zde umísťují systémy ochrany proti pádu z výšky a do hloubky.Obecně je vše dáno v projektové dokumentaci objektu.
Ke každé terase nebo balkonu přistupujeme individuálně.Některá je opatřena dlažbou na terčích,dřevěným roštem,přitížena kačírkem nebo vegetačním porostem.
Před realizací zahradního či koupacího jezírka je nutné zvážit,zda bude jezírko pouze okrasné,nebo s rostlinami a rybami.Podle těchto kritérií se provádí vhodná volba folie a příslušenství.
V nerezovém programu nabízíme kompletní dodávku nerezových součástí a konečnou montáž dle přání zákazníka.Jedná se o výrobu nerez žebříků z protiskluzovým nášlapem a ochranným košem.Dle norem a předpisů vyrobíme vše.Zábradlí,poklopy,madla,sací koše,dveře,vrata.Výstroj armaturních komor i vodotěsné prostupy jímek a vodojemů.

Všechna práva vyhrazena rexpoint s.r.o